Už aukštus akademinius pasiekimus pirmąjį 2025–2026 mokslo metų pusmetį, už pastangas mokantis, smalsumą ir atkaklumą tobulėti kasdien mokiniams buvo įteiktos mokyklos direktorės padėkos.
Ačiū už jūsų darbštumą ir norą siekti daugiau – jūs esate mūsų mokyklos pasididžiavimas!