Menu Close

Didžiuojamės mūsų mokiniais! 

Už aukštus akademinius pasiekimus pirmąjį 2025–2026 mokslo metų pusmetį, už pastangas mokantis, smalsumą ir atkaklumą tobulėti kasdien mokiniams buvo įteiktos mokyklos direktorės padėkos.
Ačiū už jūsų darbštumą ir norą siekti daugiau – jūs esate mūsų mokyklos pasididžiavimas! 
 
Skip to content